044 3355 080 Info@muruvana.net

Ota yhteyttä ja kysy lisää palveluistamme!

Pille Nevala

toimitusjohtaja, perheohjaus

  • P. 044 3355 080
  • pille.nevala@muruvana.net

Posti- ja käyntiosoite:

Muruvana Oy
Asemakatu 4 (2. kerros)
84100 Ylivieska

Muruvanan sähköpostit:
etunimi.sukunimi@muruvana.net

Satu Yrjölä

hallinnointi, perheohjaus

  • P. 044 3355 070
  • satu.yrjola@muruvana.net

10 + 8 =

Henkilöstömme

Marja Hamari-Kämäräinen

perheohjaaja (sosionomi)

  • Raahe
  • P. 044 3355 030
  • marja.hamari-kamarainen@muruvana.net

Jonna Kangas

Miia Känsälä

perheohjaaja, neuropsykiatrinen valmentaja (lähihoitaja)

  • Soite
  • P. 044 2356 876
  • miia.kansala@muruvana.net

Tanja Martinmäki

perheohjaaja

  • Raahe
  • P. 044 2423 390
  • tanja.martinmaki@muruvana.net

Noora Polvi

perheohjaaja (sosionomiopiskelija)

  • Kallio
  • P. 044 9843 946
  • noora.polvi@muruvana.net

Eveliina Prittinen

vastaava ohjaaja (sosionomi)

  • Soite, PPKY Kallio, Raahe
  • P. 044 3344 713
  • eveliina.prittinen@muruvana.net

Miia Päiveröinen

perheohjaaja (lastenohjaaja)

  • PPKY Kallio, Raahe
  • P. 044 9854 855
  • mia.paiveroinen@muruvana.net

Paula Ranta-Nilkku

perheohjaaja (lähihoitaja)

  • PPKY Kallio, Oulainen, Raahe
  • P. 044 3352 361
  • paula.ranta-nilkku@muruvana.net

Jenna Saukko

perheohjaaja

  • PPKY Kallio, Raahe
  • P. 044 3344 712
  • jenna.saukko@muruvana.net

Outi Saukko

perheohjaaja (lähihoitaja)

  • Raahe
  • P. 044 7770 721
  • outi.saukko@muruvana.net

Sonja Suvanto

perheohjaaja (lähihoitaja)

  • Raahe
  • P. 044 2440 379
  • sonja.suvanto@muruvana.net

Terhi Teeriaho

nuoriso-ohjaaja

  • PPKY Kallio
  • P. 044 3355 121
  • terhi.teeriaho@muruvana.net

Annemari Törmäkangas

perheohjaaja (sosionomi)

  • Oulainen, Haapavesi, Raahe
  • P. 044 2429 633
  • annemari.tormakangas
    @muruvana.net

Sijaintimme

Muruvana Oy

Asemakatu 4 (2. kerros)
84100 Ylivieska

Pin It on Pinterest

Share This