044 3355 080 Info@muruvana.net

Ota yhteyttä ja kysy lisää palveluistamme!

Pille Nevala

toimitusjohtaja, perheohjaus

  • P. 044 3355 080
  • pille.nevala@muruvana.net

Posti- ja käyntiosoite:

Muruvana Oy
Rautatiekatu 15 T 2
84100 Ylivieska

Muruvanan sähköpostit:
etunimi.sukunimi@muruvana.net

LASKUTUSTIETOMME

Satu Yrjölä

hallinnointi, perheohjaus

  • P. 044 3355 070
  • satu.yrjola@muruvana.net

9 + 13 =

KALLIO / OULAINEN / HAAPAVESI

Satu Yrjölä

toimeksiannot

  • P. 044 3355 070
  • satu.yrjola@muruvana.net

Johanna Kangas

perhetyö, tukihenkilöpalvelut

  • P. 044 2423 390
  • johanna.kangas@muruvana.net

Ina Hakonen

vauvaperhetyö, lapsiperheen kotipalvelu

  • P. 044 9843 946
  • ina.hakonen@muruvana.net

Pille Nevala

toimeksiannot

  • P. 044 3355 080
  • pille.nevala@muruvana.net

Reeta Jylkkä

mielenterveys- ja päihdetyö (sairaanhoitaja), perhetyö

  • P. 044 3355 121
  • reeta.jylkka@muruvana.net

Anna Nevala

tukihenkilöpalvelut, lapsiperheen kotipalvelu

  • P. 044 7770 721
  • anna.nevala@muruvana.net

Paula Ranta-Nilkku

perhetyö, mielenterveys- ja päihdetyö

  • P. 044 3352 361
  • paula.ranta-nilkku@muruvana.net

Eveliina Prittinen

arviot, selvitykset, sosiaalinen kuntoutus

  • P. 044 3344 713
  • eveliina.prittinen@muruvana.net

Riia Timlin

perhetyö, tukihenkilöpalvelut

  • P. 044 2440 379
  • riia.timlin@muruvana.net

RAAHE

Eveliina Prittinen

perhetyö, arviot

  • P. 044 3344 713
  • eveliina.prittinen@muruvana.net

Helena Korkeakangas

perhetyö, arviot

  • P. 044 4918 123
  • helena.korkeakangas
    @muruvana.net

Paula Ranta-Nilkku

perhetyö, mielenterveys- ja päihdetyö

  • P. 044 3352 361
  • paula.ranta-nilkku@muruvana.net

Tanja Martinmäki

perhetyö, nepsy-valmennus, arviot

  • P. 044 2319 207
  • tanja.martinmaki@muruvana.net

Tero Pitkälä

perhetyö

  • P. 044 4914 909
  • tero.pitkala@muruvana.net

Katja Krekilä

perhetyö, arviot

  • P. 044 3344 712
  • katja.krekila@muruvana.net

Annemari Törmäkangas

perhetyö, arviot

  • P. 044 2429 633
  • annemari.tormakangas
    @muruvana.net

OULU

Käyntiosoite : Pitkänmöljäntie 28 C 4 , Oulu

Ilona Rantakokko

toimeksiantojen vastaanotto

  • P. 044 3355 030
  • ilona.rantakokko@muruvana.net

Elina Hautala

tukihenkilöpalvelu

  • P. 044 4931 837
  • elina.hautala@muruvana.net

Niina Nevala

tukihenkilöpalvelu

  • P. 044 2363 988
  • niina.nevala@muruvana.net

Juho Yrjölä

tukihenkilöpalvelu

  • P. 044 2384 809
  • juho.yrjola@muruvana.net

Katriina Nevanperä

tukihenkilöpalvelu

  • P. 044 4931 858
  • katriina.nevanpera@muruvana.net

Katariina Mäkelä

tukihenkilöpalvelu

  • P. 044 7509 647
  • katariina.makela@muruvana.net

Petra Riekki

tukihenkilöpalvelu

  • P. 044 7411 770
  • petra.riekki@muruvana.net

Kim Ahonen

tukihenkilöpalvelu

  • P. 044 7837 812
  • kim.ahonen@muruvana.net

Sijaintimme

Muruvana Oy

Rautatiekatu 15 T 2
84100 Ylivieska